Shko tek faqa kryesore http://www.kartolina.com

   

 


 
        Download


  Shkarko programin
  pėr tė regjistruar
  njė mesazh vokal.

        Kategoritė

Kartolina nė Total: 1249

   Dashurie (262)

       Dashuri_e_Perjetshme

       Me_Pelqen

       Puthje

       Shen_Valentin

       Te_Dua

   Diplomime (13)

   Ditelindje (88)

   Falenderime (87)

   Falenderime te pergjithshme (25)

   Falje (36)

   Falje te pergjithshme (18)

   Festa (133)

   Fetare (39)

   Flamuri (20)

   Humoristike (35)

   Kafshe (18)

   Krishtlindje (41)

   Lule (134)

   Ngjarje Urime (111)

   Ngushellime (1)

   Pejsazhe (103)

   Shoqerie (66)

   Te pergjithshme (19)


 

Fillimi > Dashurie

Numri i Kartolinave nė kategorinė Dashurie : 262


1 2 3 4 ... 27 28 29 30

Next page: 2


 


Vetėm pėr Anėtarėt

Love You


Vetėm pėr Anėtarėt

Love You


Vetėm pėr Anėtarėt

DashurieVetėm pėr Anėtarėt

Te dua


Vetėm pėr Anėtarėt

Engjelli im


Vetėm pėr Anėtarėt

I Love UVetėm pėr Anėtarėt

Ylli im


Vetėm pėr Anėtarėt

Une dhe Ti


Vetėm pėr Anėtarėt

Te dua

Numri i Kartolinave nė kategorinė Dashurie : 262


1 2 3 4 ... 27 28 29 30

Next page: 2


 

        Reklama


 

 


Tė drejtat tė rezervuara nga © 2004-2013 Kartolina.Com